Nowość od Alterego! Be Blonde Pure Light Oil olejek rozjaśniający!

 

Alterego Be Blonde, olejek rozjaśniający do 4 poziomów 500ml

Naturalnie rozjaśniający olejek do naturalnych włosów nawet do 4 poziomów w niesamowicie delikatny sposób, który nie narusza zbyt mocno struktury włosa. 

Olejek opracowany do włosów naturalnych oraz uzupełniania odrostu włosów rozjaśnionych. Rewelacyjnie sprawdza się dla efektów włosów muśniętych słońcem, lekkiego sombre, zmniejszania i tuszowania odrostu włosów rozjaśnionych lub lekkiego rozjaśnienia na całości. Fantastyczne i naturalne efekty pasemek sprawiają, że Twoja fryzura nabierze zupełnie innego charakteru. Łatwa i lekka dekoloryzacja Alterego Be Blonde sprawi, że Twój look będzie nowoczesny i świeży bez zbędnych sztuczności i godzin przed lustrem.

Specyfikacja

  • idealny, by uzyskać efekt naturalnie rozjaśnionych, muśniętych słońcem włosów
  • zapewnia rozjaśnienie do 4 poziomów
  • świetnie sprawdzi się w przy uzupełnieniu odrostów
  • formułą wzbogacona w kwas hialuronowy, olejek Inca i kompleks Active Shine

Sposób użycia

W niemetalowej miseczce wymieszać olejek Alterego Be Blonde Pure Light w proporcji 1:2 z kremem aktywującym 3% , 6%, 9% lub 12%. Aplikować na suche i nieumyte włosy. Pozostawić na maksymalnie 50 minut na włosach. Dokładnie spłukać wodą. Nałożyć maskę o niskim PH np: Be Hair Be Color, maska do włosów farbowanych z kawiorem i keratyną 500ml, potem spłukać, wysuszyć i modelować według uznania.