About us

Wizja

Luxlook - kreuj swój wizerunek jak chcesz i kiedy tylko chcesz. Luxlook to miejsce, gdzie możesz zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki do włosów i ciała. Pragniemy żebyście dzięki oferowanym przez nas produktom czuli się i wyglądali dobrze każdego dnia. Oferujemy asortyment, który zapewni Wam nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również harmonię między ciałem, umysłem i emocjami. Chcemy Was inspirować i popychać do działania, byście pewnie i zdecydowanie stawiali każdy krok w swoim życiu.

O firmie

Luxlook.pl to marka należąca do spółki Luxel, która powstała w Łodzi w 2000 roku.
Idea sklepu z branży Beauty zrodziła się jako pomysł zarządu firmy w 2010 roku, natomiast w roku 2013 został wdrożony w życie w formule sklepu internetowego poświęconego branży kosmetycznej. Obejmuje swym zasięgiem obszar państw członkowskich Unii Europejskiej.
Dynamiczny rozwój sprawił, że w grudniu 2015 roku wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów powstał pierwszy salon sprzedaży i odbioru kosmetyków Luxlook.pl. Zlokalizowany został w Łodzi przy ulicy Małej 7.
Każdego dnia wprowadzamy nowe produkty, by jak najlepiej dopasować się do potrzeb i oczekiwań klientów. Szeroka gama asortymentowa kosmetyków do włosów i ciała sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Ceniąc sobie Wasze ciało i zdrowie dokonujemy starannej selekcji i oferujemy tylko produkty najwyższej jakość, gwarantując ich oryginalność.
Dokładamy wszelkich starań, by na bieżąco byli Państwo informowani o statusie realizacji swoich zamówień. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom teleinformatycznym oraz usług Track & Trace, na podstawie numerów listów przewozowych są w stanie Państwo sprawdzić, w którym miejscu znajduje się Państwa produkt. Niezwykle istotne jest dla nas, aby klienci odczuwali zadowolenie i statysfakcję z świadczonych przez nas usług.
Jeżli poszukują Państwo jakiejkolwiek marki kosmetyków, której nie mogą Państwo znaleźć na naszej stronie, czekamy na wszelkie sugestie dotyczące nowości jakie powinny pojawić się w naszym asortymencie luxlook.pl

Luxlook.pl
Gdzie nas znajdziesz?

Luxlook.pl
ul. Mała 7
90-615 Łódź

Służymy pomocą

Pn.-Pt. 9.00-17.00
e-mail: kontakt@luxlook.pl

Odbiór zamówień w sobotę (9.00-13.00)

Amperlux.pl
ul. Mała 8
90-615 Łódź

Zamówienia telefonicznie i obsługa klienta

+48 504 504 875

Dołącz do grona naszych znajomych na Facebook'u

Jesteśmy aktywni na portalu społecznościowym Facebook, gdzie informujemy o wszelkich nowościach jakie pojawiają się w naszej hurtowni, udzielamy porad jak zadbać o włosy i ciało. Organizujemy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Dołącz do grona naszych znajomych na:
facebook.pl/drogeria.luxlook

Pozdrawiamy
zespół luxlook.pl